Вілла La Ferme Nimbus

  • Wi-Fi
  • Безкоштовна парковка
  • Дитячі ліжечка
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

7-кімнатна Вілла La Ferme Nimbus Марракеш з видом на гори розміщена за 10 хвилин їзди від освітніх закладів, таких як Медресе Бен Юсефа.

У помешканні є ванна кімната з окремим туалетом і душем. У ванній кімнаті є фен, халати і рушники.

Серед зручностей для самостійного приготування їжі - електрочайник, холодильник і кухонне приладдя, що надаються в обідній зоні.

Marrakesh залізничний вокзал розміщений за 6 км від вілли, а Музей «Le Jardin Secret» - на відстані 15 хвилин їзди машиною. Фермерський будинок в Марракеші розташований на відстані 3.2 км від історичних пам'яток, таких як палац Бахія. Вілла La Ferme Nimbus розташована на відстані 20 хвилин їзди автомобілем від парку Мажорель, а також в межах 25 хвилин їзди автомобілем від таких розважальних закладів, як Спортивний клуб «Роял Тенніс Гарті». Завдяки автобусній зупинці Tamsna, розташованій за 5 хвилини пішки, гості можуть легко дістатися до Марракеша.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Вілла La Ferme Nimbus Марракеш
Domes Et Bangalows Traditionnel
Ціна лише для моб. пристроїв

Domes Et Bangalows Traditionnel

2.8 км від помешкання
USD 77 USD 69
за ніч
Said
Ціна лише для моб. пристроїв

Said

10
Чудово 1 відгук
5.3 км від помешкання
USD 107 USD 96
за ніч
Tangomar Club Kech
Ціна лише для моб. пристроїв

Tangomar Club Kech

10.2 км від помешкання
USD 73 USD 66
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    12 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Безкоштовна парковка

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Сад

    В номерах

    • Опалення
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до Вілла La Ferme Nimbus?
      Автобусна зупинка Tamsna розташована в межах 5-хвилинної прогулянки від Вілла La Ferme Nimbus.
    • ❓
      Які правила заїзду та виїзду з цієї вілли?
      Гості цієї вілли повинні заїхати не пізніше 18:00 і виїхати до 11:00.
    • ❓
      На Вілла La Ferme Nimbus можна з домашніми тваринами?
      Так, у Вілла La Ferme Nimbus, зазвичай допускається розміщення з домашніми тваринами, але краще заздалегідь зателефонувати, щоб упевнитися в цьому.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    12 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Вілла La Ferme Nimbus Марракеш

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити